Spor Kompleksi

Zeytinburnu Spor Kompleksi hakkında bilgiler, üyelik ve iletişim bilgileri :

İstanbul Spor AŞ bünyesinde işletilen Zeytinburnu Spor Kompleksi, spor sevenler için bir çok imkanı Zeytinburnu ve çevre ilçelilere sunmaktadır.

1993’te açılmış 2002’de yenilenmiştir.

Zburnu spor kompleksindeki yarı olimpik yüzme havuzu (25 metre uzunluk, 13.5 metre ene sahip  olup derinliği 175 cm’dir. Hafta sonları açık olan havuzuna erkekler ile kadınlar farklı saatlerde girebilirler), 400 seyirci kapasitesi bulunan spor salonu, zayıflama ve form tutmak isteyenler için fitness salonu, step-aerobik için uygun çok amaçlı spor salonu, 3-6 yaş arası çocuklar için oyun odaları, sauna, futbol sporu için 2 adet halı futbol sahası, kapalı tenis kortları, uzakdoğu sporları salonu tesiste bulunan spor yerleridir. Ayrıca cafe ve 40 araç kapasiteli otopark da mevcuttur.

Basketbol, voleybol, pilatese (bayanlara), karate, Wushu (Kungfu), aikido gibi uzakdoğu dövüş sporları, boks, masa tenisi gibi pek çok spor branşı Zeytinburnu Spor kompleksi salonlarında yapılabiliyor. Tadilat sonrası bazı yenilikler ve değişiklikler de eklenmiş.

Zeytinburnu spor kompleksi tesislerinden üye olarak yararlanılabileceği gibi büyük organizasyonlar için tesisleri kiralamak da mümkün.

Üyelik için gereken belgeler: www.sporasonline.com  kayıt linkinden başvuru formunu doldurup doktorunuza onaylatmak (spor yapmanızda bir mahsur olmadığını belirten sağlık raporu) ve 1 adet resimdir.

Spor kompleksi fiyatları ve üyelik ücretleri haftalık seans sayısı ve üyelik süresine göre değişmekte olup, fitness için haftasonu aboneliği sınırlı kontenjan dahilinde aylık 40 TL’den başlamaktadır. Öğrenciler, emekliler ve kamu personeli ile şehit-gazi yakınları gibi gruplara özel indirimler de bulunmaktadır.

Tesislerin açılış, kapanış saatleri ve fiyat bilgileri için; Zeytinburnu Spor Kompleksi iletişim: (Kurumsal web adresi: www.sporas.com.tr)
Adres : Telsiz Mah. Prof. Muhammer Aksoy Cad. No:15 ZEYTİNBURNU – İSTANBUL
Telefon : 0212 582 98 32

Harita-ulaşım-yol tarifi :
Olivium’dan zeytinburnu stadına doğru yürüyünce, stadı biraz geçince görülebilir.


Daha Büyük Görüntüle

Bir Cevap Yazın